PTFE TILTING PAD THRUST BEARING - China Zhejiang Estar Mechanical

PTFE tilting PAD rras

Përshkrim i shkurtër:

PTFE tilting PAD rras për zbatimin e vertikal rul MILL Kamjo dhe gjeneratorë hidroelektrike. Ajo është me ulët të karbonit çeliku si bazë materiale me PTFE petëzuara në sipërfaqe. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në vertikale Roller Mill, Hydro Power Generator Etj


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PTFE tilting PAD rras


  Për zbatimin e vertikal rul MILL
  Kamjo dhe gjeneratorë hidroelektrike.


  MetInfo Përmbajtja ndërmarrje të sistemit menaxher | MetInfo CMS

  MetInfo Përmbajtja ndërmarrje të sistemit menaxher | MetInfo CMS

  MetInfo Përmbajtja ndërmarrje të sistemit menaxher | MetInfo CMS  Ajo është me ulët të karbonit çeliku si bazë materiale me PTFE petëzuara në sipërfaqe. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në vertikale Roller Mill, Hydro Power Generator Etj


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !