IRON shkrira unazë - China Zhejiang Estar Mekanike

IRON shkrira unazë

Përshkrim i shkurtër:

IRON shkrira unazë Kjo është bërë e Sintered Bronzit ose hekur pluhur, myk shtyhej presion të lartë, Sintered Në temperaturë të lartë dhe vaj ngjyhet në boshllëk. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në elektrike shtëpiake, Mjetet elektrike, makineri tekstile, kimike makineri dhe Automobile Industrisë, etj


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  IRON shkrira unazë
  Kjo është bërë e Sintered Bronzit ose hekur pluhur, myk shtyhej presion të lartë, Sintered në temperaturë të lartë And Oil ngjyhet në boshllëk. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në elektrike shtëpiake, Mjetet elektrike, makineri tekstile, kimike makineri dhe Automobile Industrisë, etj


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !