CFB06 Series (ST & Produkte të reja) - China Zhejiang Estar Mekanike

CFB06 Series (ST & Produkte të reja)

Përshkrim i shkurtër:

Thekur çeliku unazë është gjithashtu i quajtur shuhet çeliku unazë, është ai me 20 # Steel, 40crmo, 50crv4 Ose 65mn si lëndë e parë, machined Për Lartë Forca çeliku unazë Pas proces të caktuar Speical dhe trajtimin e të nxehtit. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në çelësin e kyçeve ose artikulojnë Of rënda makinerive si vinça, buldozer, etj ekskavator


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Thekur çeliku unazë është gjithashtu i quajtur shuhet çeliku unazë, është ai me 20 # Steel, 40crmo, 50crv4 Ose 65mn si lëndë e parë, machined Për Lartë Forca çeliku unazë Pas proces të caktuar Speical dhe trajtimin e të nxehtit. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në çelësin e kyçeve ose artikulojnë Of rënda makinerive si vinça, buldozer, etj ekskavator


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !