CFB05 Series (ngurta lubricating Duke) - China Zhejiang Estar Mekanike

CFB05 Series (ngurta lubricating Duke)

Përshkrim i shkurtër:

Ajo është me një formulim special e fuqisë së lartë bronzi ose bakri Alloy Me Kallëp Mirë dhe dinamik, korrozioni-Rezistencës Properties. Sipërfaqja e saj është embeded me vetë-vajosje Graphite organizohet në Caktuar kënd dhe dendësia. Ajo është përdorur zakonisht në injeksion derdhur Machines, Minierave Makinerisë, Heavy Duty Makinerisë, buldozer, ekskavator, Auto vulosje Die, myk plastike, PET paraformoj Mold Etj


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ajo është me një formulim special e fuqisë së lartë bronzi ose bakri Alloy Me Kallëp Mirë dhe dinamik, korrozioni-Rezistencës Properties. Sipërfaqja e saj është embeded me vetë-vajosje Graphite organizohet në Caktuar kënd dhe dendësia. Ajo është përdorur zakonisht në injeksion derdhur Machines, Minierave Makinerisë, Heavy Duty Makinerisë, buldozer, ekskavator, Auto vulosje Die, myk plastike, PET paraformoj Mold Etj


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !