seri CFB03 (kushineta bimetallic) - China Zhejiang Estar Mekanike

seri CFB03 (bearings bimetallic)

Përshkrim i shkurtër:

Është e ulët të karbonit çeliku si mbështetje, Sintered Tin-Bronze Alloy Sipërfaqja Si Brenda me grooves të ndryshme të naftës dhe vaj vulë. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në Truck Trunnon Heshta, Mbreti Pin Kit, lidhja Rod, lëkundës krahu, fletë pranverë, Cam Heshta, bosht me gunga, buldozer dhe Excavator Track rul, Carrier rul, dembel Etj


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Është e ulët të karbonit çeliku si mbështetje, Sintered Tin-Bronze Alloy Sipërfaqja Si Brenda me grooves të ndryshme të naftës dhe vaj vulë. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në Truck Trunnon Heshta, Mbreti Pin Kit, lidhja Rod, lëkundës krahu, fletë pranverë, Cam Heshta, bosht me gunga, buldozer dhe Excavator Track rul, Carrier rul, dembel Etj


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !