seri CFB01 (vetë-lubricating kushineta) - China Zhejiang Estar Mekanike

seri CFB01 (vetë-lubricating kushineta)

Përshkrim i shkurtër:

Është e ulët të karbonit çeliku si mbështetje, Sintered poroz Bronze Layer Si shtresa e mesme, dhe PTFE si sipërfaqe brenda. Ajo siguron Vetë-vajosje, rezistenca veshin, pronat e të ulët të fërkimit. Ajo është përdorur zakonisht në shtypjen makineri, makineri tekstile, Automobile, motocycle amortizues, cilindër hidraulike, pompë veshje, Oil Pump, Door varet dhe Pyjeve etj makineri


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Është e ulët të karbonit çeliku si mbështetje, Sintered poroz Bronze Layer Si shtresa e mesme, dhe PTFE si sipërfaqe brenda. Ajo siguron Vetë-vajosje, rezistenca veshin, pronat e të ulët të fërkimit. Ajo është përdorur zakonisht në shtypjen makineri, makineri tekstile, Automobile, motocycle amortizues, cilindër hidraulike, pompë veshje, Oil Pump, Door varet dhe Pyjeve etj makineri


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !