Automobilave rezervë PARTS2 - China Zhejiang Estar Mekanike

PARTS2 automobilave rezervë

Përshkrim i shkurtër:

Pjesëve të automobilave rezervë Kjo është bërë e Sintered Bronzit ose hekur pluhur, myk shtyhej presion të lartë, Sintered në temperaturë të lartë And Oil ngjyhet në boshllëk. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në elektrike shtëpiake, Mjetet elektrike, makineri tekstile, kimike makineri dhe Automobile Industrisë, etj


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Pjesëve të automobilave rezervë

  1524303473755690.jpg

  Kjo është bërë e Sintered Bronzit ose hekur pluhur, myk shtyhej presion të lartë, Sintered në temperaturë të lartë And Oil ngjyhet në boshllëk. Ajo është përdorur në mënyrë tipike në elektrike shtëpiake, Mjetet elektrike, makineri tekstile, kimike makineri dhe Automobile Industrisë, etj


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !