AUTO vulosje vdesin unazë - China Zhejiang Estar Mekanike

AUTO vulosje vdesin unazë

Përshkrim i shkurtër:

Ajo është përdorur në mënyrë tipike në Auto vulosje vdesin myk, myk plastike dhe Pet paraformoj Mold Etj


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ajo është përdorur në mënyrë tipike në Auto vulosje vdesin myk, myk plastike dhe Pet paraformoj Mold Etj


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !