Profili i kompanisë

Zhejiang Feiyu Automation Technology Co, Ltd.was themeluar në vitin 2004, është i bazuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e produkteve duke rrëshqitje ndërmarrjeve bazuar. Më shumë se 20 teknologji R & D personelit ekzistues, produktet janë përdorur gjerësisht në industrinë e automobilave, makineri ndërtimi, industria metalurgjike, ndaluar të ujit dhe hidrocentraleve, makineri prodhuese më shumë se 30 industri shtyllë, është në industrinë e kushinetave vendase gëzuar një reputacion të caktuar të prodhuesi.

        Zhejiang Estar Inxhinieri Mekanike Co., ltd. E specializuar në prodhimin e unazë vetë lubricating, vdesin hedh vdesin dhe vdesin hedh pjesë, vaj unazë shkrira, unazë SYN, dhe PTFE tilting ndikim pad rras.

Kompania Boldly reformat e ndërmarrjeve ekzistuese të mëtejshme. Në bazë të forcimit trajnimin e talenteve origjinale, Kompania gjerësisht rekrutët elitat shoqërore, plotësisht zbaton mekanizmin moderne të menaxhimit dhe strategjinë e re të marketingut, dhe do të kushtojnë vetë për zhvillimin afatgjatë të industrisë së vetë-lubricating duke pasur. Kompania përpiqet për të menaxhuar dhe për të përsosur sistemin. Me sistemin e saj të avancuar të menaxhimit, kompania ka krijuar një (ISO9001 ISO / TS16949) plotë të sistemit të menaxhimit të cilësisë të bazuar në politikën e cilësisë së "Cilësia e parë, kredi të parë dhe rritje të qëndrueshme", dhe cilësia e saj dhe performanca kanë arritur jashtë shtetit produkte të ngjashme dhe të avancuara nivel. Si një nga mirë-njohur ndërmarrjeve kushineta industrisë në Jiangsu, Zhejiang, Jiashan Feiyu ka një plan urbanistik të arsyeshme industriale dhe vazhdimisht të përmirësuar kapacitetin e prodhimit dhe nivelin e prodhimit. Që nga themelimi i kompanisë, ajo ka krijuar një strategji të zhvillimit të projektit të udhëhequr për të vazhdimisht përtërij produkte për të rritur konkurrencën e ndërmarrjeve, përveç të mostrës prodhimit, reforma të vazhdueshme dhe zhvillimin e produkteve të reja.

Për të eksploruar tregun, në bazë të botës vazhdojnë të plotësuar konsumatorët gjithnjë e më të ndryshme, nevojat me cilësi të lartë, dhe në mënyrë aktive të zgjeruar tregjet e huaja dhe në tregun ndërkombëtar. Produktet eksportohen për në Evropën Perëndimore, Amerikë dhe Azinë Juglindore më shumë se 20 vende dhe rajone. Kompania do të zgjerojë më tej aleancën industrinë horizontale, të krijuar ekonomitë e shkallës, plotësisht të hapur fusha të reja, trokitni lehtë mbi avantazhet e reja të industrisë dhe për të realizuar objektivat e saj të zhvillimit e vet strategjike, dhe për të krijuar të ardhme të shkëlqyer me miqtë nga të gjitha sferat e jetës.


WhatsApp Online Chat !