• sliding-bushing-01
  • flange-01
  • synchronizer01

Aichi Zgjidhja

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

Zhejiang Feiyu Automation Technology Co, Ltd.was themeluar në vitin 2004, është i bazuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e produkteve duke rrëshqitje ndërmarrjeve bazuar. Më shumë se 20 teknologji R & D personelit ekzistues, produktet janë përdorur gjerësisht në industrinë e automobilave, makineri ndërtimi, industria metalurgjike, ndaluar të ujit dhe hidrocentraleve, makineri prodhuese më shumë se 30 industri shtyllë, është në industrinë e kushinetave vendase gëzuar një reputacion të caktuar të prodhuesi.

Kontakt Aichi

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !