Менувачот PARTS8 - Кина Жеџијанг Estar Механички

Менувачот PARTS8

Краток опис:

Менувачот дел е со бакар, железо или Нејзините легура како суровина. Тоа е обично се користи во булдожер, багер, Трактор, виљушкар, автомобилски Пренос Итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Менувачот ДЕЛОВИ

  Тоа е со бакар, железо или Нејзините легура како суровина. Тоа е обично се користи во булдожер, багер, Трактор, виљушкар, автомобилски Пренос Итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !