PTFE TILTING PAD THRUST BEARING - China Zhejiang Estar Mechanical

Тефлонски Поместување на рампа Аксијални лежишта

Краток опис:

Тефлонски Поместување на рампа Аксијални лежишта ЗА ПРИМЕНА НА вертикални ролери мелница опрема кутија и хидро-моќ генератори. Тоа е со ниска употреба на јаглерод челик, како база на материјал со тефлонски валани на површината. Тоа обично се користи во вертикална ролери мелница, Хидро моќ генератор Итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Тефлонски Поместување на рампа Аксијални лежишта


  ЗА ПРИМЕНА НА вертикални ролери мелница
  опрема кутија и хидро-моќ генератори.


  MetInfo систем содржина менаџер на претпријатието | MetInfo CMS

  MetInfo систем содржина менаџер на претпријатието | MetInfo CMS

  MetInfo систем содржина менаџер на претпријатието | MetInfo CMS  Тоа е со ниска употреба на јаглерод челик, како база на материјал со тефлонски валани на површината. Тоа обично се користи во вертикална ролери мелница, Хидро моќ генератор Итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !