Мотоцикл PARTS2 - Кина Жеџијанг Estar Механички

мотоцикл PARTS2

Краток опис:

Таа е направена од синтерувани бронза и железо во прав, мувла притисне за висок притисок, Синтерувани во висока температура и нафта потопено во вакуум. Тоа е обично се користи во електрични апарати за домаќинство, електрични алати, Механизација за текстил, хемиски машини и автомобилската индустрија и др


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Таа е направена од синтерувани бронза и железо во прав, мувла притисне за висок притисок, Синтерувани во висока температура и нафта потопено во вакуум. Тоа е обично се користи во електрични апарати за домаќинство, електрични алати, Механизација за текстил, хемиски машини и автомобилската индустрија и др


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !