Леене DIE1 - Кина Жеџијанг Estar Механички

Леене DIE1

Краток опис:

Алуминиум Леене дел е направен од висок притисок Лиење Die Како Пер Adc12 процесот на производство. Тоа обично се користи во автомобилската индустрија, како авто Алтернатор Шел, Авто Прирабница, Автоматско намалување на опрема Крај Корица, автоплин Крај Корица, LED осветлување Домување, Медицински Apperatus, опрема за комуникација, Electril моќ алатка, железница, разни видови на пумпи, Вентилатор Итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Алуминиум Леене дел е направен од висок притисок Лиење Die Како Пер Adc12 процесот на производство. Тоа обично се користи во автомобилската индустрија, како авто Алтернатор Шел, Авто Прирабница, Автоматско намалување на опрема Крај Корица, автоплин Крај Корица, LED осветлување Домување, Медицински Apperatus, опрема за комуникација, Electril моќ алатка, железница, разни видови на пумпи, Вентилатор Итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !