Контактирајте не

Жеџијанг Estar Машински факултет копродукции, ООД.

адреса

Жеџијанг Jiashan Weitang индустриски парк Changsheng патот на 9

Е-пошта

thompsonjbb@estarparts.com

chl@estarparts.com

cfb@cfbearing.com

телефон

0086 573 8471 6635

186 5733 0587

Факс: 0086 573 8471 6630

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !