CFB09 серија (бронзеното Тркалачки лежишта) - Кина Жеџијанг Estar Механички

CFB09 серија (бронзеното Тркалачки лежишта)

Краток опис:

Тоа е вид на черупка завиткани со Бронзена ленти. Тоа е од особена формулација со висока специфична гравитација. Нејзината површина може да се стркала со сферични или дијамант во облик на Вовлекувањата или масло Жлебови Потребни од страна на клиентите. Тоа е обично се користат во машински дигалки, градежни машини, автомобили, Трактор шасијата, машини, рударски машини, приколка, полуприколка осовина апликации итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Тоа е вид на черупка завиткани со Бронзена ленти. Тоа е од особена формулација со висока специфична гравитација. Нејзината површина може да се стркала со сферични или дијамант во облик на Вовлекувањата или масло Жлебови Потребни од страна на клиентите. Тоа е обично се користат во машински дигалки, градежни машини, автомобили, Трактор шасијата, машини, рударски машини, приколка, полуприколка осовина апликации итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !