CFB08 серија (солидна подмачкување на лежишта) - Кина Жеџијанг Estar Механички

CFB08 серија (солидна подмачкување на лежиштата)

Краток опис:

Тоа е бакар или бронза легура како суровина, која се користи во Tyipcally булдожер, багер, Тешки воз.Градежни машини, шприц машина, рударски машини, префрлани опрема, нафта дупчење опрема, Agricultrual машини, тешки камиони итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Тоа е бакар или бронза легура како суровина, која се користи во Tyipcally булдожер, багер, Тешки воз.Градежни машини, шприц машина, рударски машини, префрлани опрема, нафта дупчење опрема, Agricultrual машини, тешки камиони итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !