CFB06 серија (ST & нови производи) - Кина Жеџијанг Estar Механички

CFB06 серија (ST & нови производи)

Краток опис:

Скаменето челик черупка исто така е наречен угасне челик черупка, Со 20 # челик, 40crmo, 50crv4 Или 65mn како суровина, машински да Висока цврстина челик черупка По Одредени speical процес и топлина третираат. Тоа обично се користи во клучните Зглобовите и артикулирање на тешки машинерии како Кранови, булдожер, багер Итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Скаменето челик черупка исто така е наречен угасне челик черупка, Со 20 # челик, 40crmo, 50crv4 Или 65mn како суровина, машински да Висока цврстина челик черупка По Одредени speical процес и топлина третираат. Тоа обично се користи во клучните Зглобовите и артикулирање на тешки машинерии како Кранови, булдожер, багер Итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !