CFB03 серија (дијаграм bimetal лого група) - Кина Жеџијанг Estar Механички

CFB03 серија (дијаграм bimetal лого група)

Краток опис:

Тоа е ниска употреба на јаглерод челик, како поддршка, Синтерувани Тин-бронзеното легура како внатрешната површина со разни нафта жлебови и нафта вовлекување. Тоа обично се користи во камион Trunnon вратило, кралот Пин Комплет конекција Род, рокер рака, лист пролетта, камери вратило, коленестото вратило, булдожер и багер песна ролери, оператор ролери, битанга Итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Тоа е ниска употреба на јаглерод челик, како поддршка, Синтерувани Тин-бронзеното легура како внатрешната површина со разни нафта жлебови и нафта вовлекување. Тоа обично се користи во камион Trunnon вратило, кралот Пин Комплет конекција Род, рокер рака, лист пролетта, камери вратило, коленестото вратило, булдожер и багер песна ролери, оператор ролери, битанга Итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !