AUTO печат DIE черупка - Кина Жеџијанг Estar Механички

AUTO печат DIE черупка

Краток опис:

Тоа е обично се користи во авто печат умре мувла, пластични садови и миленичиња Предоблик Мувла Итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Тоа е обично се користи во авто печат умре мувла, пластични садови и миленичиња Предоблик Мувла Итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !