• sliding-bushing-01
  • flange-01
  • synchronizer01

Aichi решение

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

Жеџијанг Feiyu автоматизација технологија копродукции, Ltd.was основана во 2004 година, се базира на истражување и развој, производство и продажба на лизгачки лежишта производи базирани претпријатија. Повеќе од 20 постоечката технологија R & D персонал, производи се широко се користи во автомобилската индустрија, градежни машини, металургија индустрија, вода conservancy и хидроенергијата, машини за производство на повеќе од 30 столб индустрии, е во домашниот лого индустрија ужива одреден углед на производителот.

контакт Aichi

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !